Pobyt służbowy

JUŻ OD 150 PLN/OS

Willa Koba to idealne miejsce dla osób podróżujących w celach służbowych oraz osób wykonujących pracę zdalnie.
Posiadamy przestronne i komfortowe pokoje wyposażone w biurka potrzebne do pracy z komputerem oraz szybki, nielimitowany Internet bezprzewodowy. Codziennie rano serwujemy wyśmienite śniadania podawane bezpośrednio do stolika, śniadania te dostosowane są zawsze do diety Gościa. Godziny wydawanych śniadań są elastyczne, ustalane indywidualnie (z możliwością zamówienia śniadania w postaci prowiantu na wynos).

Dodatkowo, ze względu na położenie Willi Koba, naturalnym gwarantem udanego i produktywnego pobytu służbowego jest cisza panująca w jej okolicy oraz bliskość malowniczych tras spacerowych
i górskich. Willa Koba to idealne miejsce do połączenia realizacji zadań służbowych oraz czynnego odpoczynku.

Oferta obejmuje:
–  nocleg w komfortowo wyposażonym pokoju
– śniadanie z mnóstwem zdrowych i regionalnych przysmaków
– godzinny seans w jacuzzi1
– bezpłatny, nieograniczony dostęp do WiFi
– bezpłatny, monitorowany parking
– zestaw do parzenia kawy i herbaty w pokoju
– funkcjonalne biurko
– suszarkę do włosów
– zestaw do prasowania (na życzenie)

Osobom zainteresowanym skorzystaniem z oferty punktów gastronomicznych oferującym posiłki na wynos i z dowozem udostępniamy pełną listę lokali stworzoną przez Urząd Miasta Ustroń.

W wyznaczonych terminach, na które zostały nałożone specjalne obostrzenia związane z obecną sytuacją epidemiologiczną przez Rząd RP, osoby korzystające z naszych usług zobowiązane będą do podpisania oświadczenia wskazującego na pobyt związany z odbywaniem czynności zawodowych, służbowych lub związanych z wykonywaniem działalności gospodarczej.

Oświadczenie to można wydrukować, podpisać i odesłać na nasz adres: recepcja@willakoba.pl w formie skanu lub uzupełnić na miejscu w recepcji naszej willi. Kliknij i sprawdź jakie regulacje bezpieczeństwa zostały wprowadzone w naszym obiekcie na czas trwania pandemii.

1) STREFA RELASKU (jacuzzi, rzymska łaźnia parowa, deszczownica wrażeń) oraz usługi masażu dostępne są dla naszych Gości codziennie z wykluczeniem terminów na które zostały narzucone obostrzenia przez Rząd RP.

Zapraszamy do rezerwacji drogą:
telefoniczną 33 471 25 50, mailową: recepcja@willakoba.pl
lub korzystając z naszego kalendarza rezerwacji online.