Ferie w Ustroniu BB 2018

Nocleg + pełne wyżywienie

Serdecznie zapraszamy Państwa na DŁUGI WEEKEND MAJOWY do Willi Koba w Ustroniu. Z uwagi na bliskość gór: Równicy, Czantorii oraz Orłowej Ustroń stanowi idealną bazę wypadową dla turystów lubiących piesze i rowerowe wycieczki.

Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjny 3- dniowy pakiet obejmujący noclegi, śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz obiadokolację. Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe i przestronne pokoje dwuosobowe (również do pojedynczego wykorzystania), pokoje rodzinne 2+1 oraz studia czteroosobowe. Z myślą o Państwa wygodzie wszystkie pokoje posiadające balkon dodatkowo doposażyliśmy w letnie leżaki. Na terenie naszej willi znajdą Państwo wypożyczalnię rowerów, ogólnodostępny ogródek z mini placem zabaw dla dzieci i ogólnodostępnym stanowiskiem grillowym, pokój zabaw dla dzieci, pub, restaurację, Strefę Relaksu, gabinet masażu prowadzony przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę Remigiusza Gmurę, solarium i wreszcie kącik dla osób aktywnych, w którym znajdują się dwie kapsuły Body Space oraz Rollmasażer. Nasza Strefa Relaksu, w skład której wchodzi jacuzzi, rzymska łaźnia parowa oraz deszczownica wrażeń ze światłoterapią, jako jedyna w Ustroniu udostępniana jest w systemie indywidualnym, co buduje komfort i tworzy idealne miejsce do odpoczynku i odprężenia.

Zapraszamy do rezerwacji pokoi drogą telefoniczną lub mailową. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania, pomogą w organizacji wycieczek pieszych lub autokarowych, zadbają o Państwa spokój i dyskrecję.

Zapraszamy do rezerwacji pokoi drogą telefoniczną 33 471 25 50 lub mailową: recepcja@willakoba.pl

Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania, pomogą w organizacji wycieczek pieszych lub autokarowych, zadbają o Państwa spokój i dyskrecję.