Romantyczny weekend – 1 doba

JUŻ OD 245 PLN/OS

Wspólnie spędzony czas zbliża. Oferta ta powstała z myślą o stworzeniu przestrzeni do uczczenia każdej miłości. Bo o miłość dbać powinni wszyscy, szczególnie w dobie dzisiejszej pogoni za jutrem, w której coraz częściej narzekamy na brak czasu nawet dla samych siebie.

Oferta, którą dla Państwa stworzyliśmy skoncentrowana jest nie tylko na uczczeniu Państwa miłości ale również na zwolnieniu Państwa z obowiązku organizowania czegokolwiek.

W pakiecie tym znajdą Państwo powitalny poczęstunek w postaci domowego wypieku z kawą lub herbatą, jedno śniadanie w formie bufetu szwedzkiego bogatego w przetwory własnej roboty, jedną wykwintną obiadokolację z lampką wina przy świecach i dźwiękach nastrojowej muzyki, karnet na godzinny seans w Strefie Relaksu, butelkę musującego wina podaną do pokoju oraz jeden nocleg w komfortowo wyposażonym pokoju udekorowanym kwiatami i świecami oraz czekoladowo – owocowym afrodyzjakiem. Dodatkową atrakcją, która może wzbogacić Państwa pobyt są nasze ustrońskie szlaki spacerowe pełne niezapomnianych widoków. Godziny poszczególnych punktów pakietu ustalane są indywidualnie tak, by mieli Państwo możliwość zaplanowania sobie dnia zgodnie z własnymi potrzebami.

Gwarantujemy Państwu wypoczynek w miłej i dyskretnej atmosferze.

Pakiet ten świetnie sprawdza się również jako prezent, dlatego też w ramach oferty Romantyczny Weekend wysyłamy imienne, eleganckie zaproszenia pod wskazany adres.

Warunkiem wysłania zaproszenia jest wpłata zadatku w wysokości 100% wartości pobytu na nasze konto podane w ofercie.

Zaproszenie jest ważne przez okres pół roku kalendarzowego i nie obejmuje terminów świątecznych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu telefonicznego 33 471 25 50 lub mailowego recepcja@willakoba.pl

Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania, pomogą w organizacji wycieczek pieszych lub autokarowych, zadbają o Państwa spokój i wygodę.