Imprezy integracyjne

Idealne warunki na imprezy integracyjne

Ze względu na swoje położenie Willa Koba tworzy idealne warunki do organizacji imprez integracyjnych. Ustroń to mała miejscowość uzdrowiskowa bogata w szeroko pojętą infrastrukturę usługową, która zajmuje się między innymi tworzeniem i obsługą eventów team-buildingowych dla firm i nie tylko.

Ponieważ do każdego zamówienia klienta podchodzimy indywidualnie, starając się realizować jego potrzeby i wymagania zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z naszym działem marketingu celem stworzenia oferty specjalnie dla Państwa. Do Państwa dyspozycji oddajemy 32 miejsca noclegowe, salę restauracyjną z kominkiem, pub oraz zadaszony ogródek wyposażony w stanowisko grillowe.

Na Państwa życzenie zadbamy o ciekawą oprawę muzyczną spotkania (zabawy z Dj-em, kapelą góralską lub gawędziarzem), urozmaicimy wieczór występem kabaretu góralskiego, z chęcią pomożemy w zorganizowaniu wszelkiego rodzaju pokazów (np. pokazów barmańskich), wycieczek pieszych i autokarowych po okolicznych i ciekawych miejscach, których historię na pewno warto poznać, eventów sportowych (escape room, paintball, strzelectwo, łucznictwo, offroad, narty/snowboard, symulatory).

Wszystkim chętnym grupom zapewniamy seans w naszej Strefie Relaksu (rzymska łaźnia parowa, jacuzzi, deszczownica wrażeń)  ze szczególną zniżką.

Kameralność naszej willi i dyskrecja obsługi stanowią trzon udanego wyjazdu integracyjnego.

W celu sprawdzenia dostępności terminu oraz otrzymania oferty stworzonej zgodnie z Państwa potrzebami zapraszamy do kontaktu:
tel.: 669 577 727
mail: marketing@willakoba.pl