Boże Narodzenie 2019

Święta Bożego Narodzenia w Ustroniu

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA to czas szczególny, przepełniony życzliwością, spokojem, uśmiechem oraz cudownym zapachem choinki i pomarańczy. Jak co roku chcielibyśmy zaprosić Państwa do spędzenia tego wyjątkowego czasu w Willi Koba w Ustroniu. Przygotowaliśmy dla Państwa czterodobowy pakiet z pełnym wyżywieniem oraz specjalnymi atrakcjami.

Dla każdego z naszych gości przygotowaliśmy słodki poczęstunek z grzanym winem (dla dzieci herbata lub sok) w dniu przyjazdu, Uroczystą Wieczerzę Wigilijną przy wspólnym stole połączoną ze spotkaniem z Mikołajem dla najmłodszych (i nie tylko).
W pierwszy dzień świąt tradycyjnie zapraszamy Państwa na bezpłatny kulig Doliną Białej Wisełki połączony z ogniskiem i poczęstunkiem, a po kuligu i obiadokolacji zapraszamy wszystkich do sali kominkowej na wspólne kolędowanie.
Dla wszystkich osób szukających wyciszenia i regeneracji zapewniamy bezpłatny dostęp do naszej STREFY RELAKSU codziennie w godzinach od 18:00 do 23:00.
Dodatkowo na wszystkie dzieci czekać będzie nasz pokój zabaw, a wieczorami zapraszamy na pokaz bajek oraz kina familijnego.

Wszystkie osoby zainteresowane przedłużeniem pobytu zapraszamy do kontaktu z recepcją celem ustalenia terminu oraz stworzeniem kalkulacji.
Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu, a kończy się śniadaniem w dniu wyjazdu. W miarę możliwości gwarantujemy Państwu możliwość wcześniejszego zakwaterowania oraz późniejszego wykwatwerowania.

Zapraszamy do rezerwacji pokoi drogą telefoniczną 33 471 25 50 lub mailową: recepcja@willakoba.pl

Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania, pomogą w organizacji wycieczek pieszych lub autokarowych, zadbają o Państwa spokój i dyskrecję.

Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 40% przewidywanych kosztów pobytu na nasz numer konta:
ING BANK ŚLĄSKI: 81 1050 1605 1000 0092 2333 5226
IBAN: PL 81 1050 1605 1000 0092 2333 5226
SWIFT:
INGBPLPW