Zrób prezent – 2 osoby

Już od 534 PLN/os/doba

To oferta skierowana do tych z Państwa, którzy szukają ciekawego pomysłu na obdarowanie swoich najbliższych wyjątkowym prezentem. Doskonały prezent na urodziny, imieniny, wszelkiego rodzaju rocznice, dzień matki czy ojca itp. Unikatowy charakter oraz krajobraz Ustronia, w którym dominują spokój i harmonia oraz nieograniczona przestrzeń pełna zieleni i ciekawych zakątków w połączeniu z relaksacją, którą zapewniają zabiegi wpisane w ofertę oraz wyszukane posiłki i wykwalifikowana obsługa Willi Koba, z pewnością staną się idealnym prezentem, który na długo pozostanie w pamięci Waszych najbliższych.

Specyfika pracy naszej willi pozwala nam na elastyczność i indywidualność w doborze godzin zabiegów i posiłków. Nasza Strefa Relaksu, w skład której wchodzi jacuzzi, rzymska łaźnia parowa oraz deszczownica wrażeń ze światłoterapią, jako jedyna w Ustroniu udostępniana jest w systemie indywidualnym, co buduje komfort i tworzy idealne miejsce do odpoczynku i odprężenia.

W ramach oferty Zrób Prezent wysyłamy imienne, eleganckie zaproszenie pod wskazany adres. Warunkiem wysłania zaproszenia jest wpłata 100% wartości pobytu na nasze konto podane w ofercie. Zaproszenie jest ważne przez okres pół roku od dnia nadania zaproszenia.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną 33 471 25 50 lub mailową: recepcja@willakoba.pl