Oferta szkoleniowa

Do Państwa dyspozycji oddajemy 32 miejsca noclegowe, salę restauracyjną z kominkiem, zadaszony ogródek wyposażony w stanowisko grillowe.Do celów szkoleniowych oddajemy Państwu nasz PUB, który jest idealnym miejscem dla grup ok. 20 osobowych (25 os max).

W pełni wyposażony w niezbędny i profesjonalny sprzęt szkoleniowy, tj.: projektor, ekran, tablicę flipchart, nagłośnienie oraz WiFi posiada również dodatkowy system oświetleniowy, który tworzy dogodne warunki do pracy. Dodatkowo pomieszczenie to posiada bezpośrednie wyjście do ogródka, gdzie podczas przerw można zaczerpnąć świeżego powietrza i zregenerować siły.

Proponujemy Państwu noclegi w pokojach dwu i wieloosobowych ze śniadaniem w formie bogatego bufetu szwedzkiego bogatego w przetwory własnej roboty. Godziny serwowanych śniadań ustalane są indywidualnie z organizatorem, zgodnie z potrzebami wynikającymi z planowanego harmonogramu pobytu.

Niezaprzeczalnym atutem naszej oferty jest bezkosztowe wynajęcie salki na czas trwania szkolenia. Na życzenie organizatora przygotujemy ciekawe propozycje przerw kawowych zawierających przekąski oraz ciasta naszej produkcji. Po wyczerpującym szkoleniu zapraszamy do skorzystania z naszej Strefy Relaksu, która udostępniana jest grupom ze szczególną zniżką.

Jesteśmy również otwarci na organizację Państwa czasu wolnego, tj. wystawnych kolacji z Dj-em, gawędziarzem lub kapelą góralską oraz eventów team-buildingowych.

Ponieważ do każdego zamówienia klienta podchodzimy indywidualnie, starając się realizować jego potrzeby i wymagania zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z naszym działem marketingu celem stworzenia oferty specjalnie dla Państwa.
Dbając o Państwa wygodę i potrzeby gwarantujemy pełną prywatność oraz obsługę na najwyższym poziomie.

W celu sprawdzenia dostępności terminu oraz otrzymania oferty stworzonej zgodnie z Państwa potrzebami zapraszamy do kontaktu:
tel.: 669 577 727
mail: marketing@willakoba.pl