Strefa relaksu

Dla naszych gości jak i osób z zewnątrz.

Strefa Relaksu to miejsce, w którym osiągną Państwo idealny stan relaksu. Jest to możliwe dzięki urządzeniom takim jak: rzymska łaźnia parowa, jacuzzi oraz natrysk wrażeń ze światłoterapią.

null

Godziny otwarcia

Strefa relaksu jest dostępna codziennie w godzinach 08:00–22:00.
Łaźnia parowa w Willi Koba

Łaźnia parowa

Kąpiel w łaźni parowej działa orzeźwiająco i ma korzystny wpływ na cały organizm. Kłęby pary penetrują skórę dokładnie ją oczyszczają, nawilżają i regenerują. Skóra staje się gładka i jędrna. Wysoka wilgotność powietrza i umiarkowana temperatura obniża napięcie mięśni i odpręża umysł. Gorąca para szczególnie dobrze łagodzi dolegliwości reumatyczne i związane z chorobami dróg oddechowych. Para z dodatkiem olejków eterycznych inhaluje i oczyszcza drogi oddechowe, zatoki i oskrzela co sprawia, że znacznie łatwiej nam się oddycha.

Jaccuzi Willa Koba w Ustroniu

Jacuzzi

Kąpiel w jacuzzi minimalnie podnosi ciepłotę ciała i (podobnie jak chłód) przyśpiesza przemianę materii. Na tym jednak nie koniec zalet jacuzzi. Pęcherzyki powietrza tłoczone pod dużym ciśnieniem przez dmuchawy gwarantują skuteczny hydromasaż, który relaksuje i poprawia ukrwienie skóry.

Światłoterapia Willa Koba w Ustroniu

Deszczownica wrażeń ze światłoterapią

Doskonałym uzupełnieniem Strefy Relaksu jest deszczownica wrażeń ze światłoterapią. Deszczownica wyposażona jest w natrysk imitujący różnego rodzaju deszcze zaczynając od delikatnej mgiełki, mżawki, bryzy morskiej do ulewy tropikalnej. Dodatkowo każdy efekt wytworzony przez deszczownicę wzmacniany jest odpowiednio dobranym oświetleniem oraz zapachem.

Światłoterapia pozytywnie wpływa na stan emocjonalny i zdrowotny. Kolor zielony/kolor przyrody, równowagi i życia – ma kojący wpływ na układ nerwowy, kolor niebieski/kolor głębi – uspokaja i wycisza organizm, natomiast czerwony/kolor ognia, radości i świętowania – energetyzuje, a także pobudza wyobraźnię i stymuluje seksualność.

Koszt karnetów dla Gości naszej willi

Strefa relaksu


Karnet godzinny na rzymską łaźnię parowa oraz jacuzzi, z dostępem do deszczownicy wrażeń ze światłoterapią.80 PLN/os

65 PLN/os

Łaźnia parowa + deszczownica


Karnet na godzinny seans w rzymskiej łaźni parowej z dostępem do deszczownicy wrażeń ze światłoterapią.50 PLN/os

35 PLN/os

Jacuzzi + deszczownica


Karnet na godzinny, odprężający seans w jacuzzi z dostępem do deszczownicy wrażeń ze światłoterapią.40 PLN/os

35 PLN/os

Koszt karnetów dla osób z zewnątrz

Strefa relaksu


Karnet godzinny na rzymską łaźnię parowa oraz jacuzzi, z dostępem do deszczownicy wrażeń ze światłoterapią.100 PLN/os

90 PLN/os
Rezerwacja pod numerem tel. (+48) 33 471 25 50, lub mailowo recepcja@willakoba.pl.