Czerwone wino

JUŻ OD 590 PLN/OS

Dla wszystkich, którzy myślą o odpoczynku, zarówno kobiet i mężczyzn wychodzimy z propozycją pakietu „SŁODKA CHWILA” i „CZERWONE WINO”.

Pakiety stworzone są dla jednej osoby, dla której przygotowaliśmy komfortowy pokój dwuosobowy typu twin. Pierwszego dnia pobytu proponujemy powitalny poczęstunek w postaci domowego wypieku, podany z kawą lub herbatą, peeling całego ciała, który usuwa obumarłe komórki naskórka i poprawia mikrocyrkulację krwi oraz masaż całego ciała dostosowany do poszczególnych pakietów, które mają za zadanie leczyć obolałe i napięte mięśnie oraz sprawić przyjemność dla ducha i ciała. Drugiego dnia pobytu proponujemy Państwu odprężający seans w JACUZZI połączony z wizytą w SOLARIUM oraz trzydziestominutowy seans w KAPSULE BODY SPACE. Każdego dnia będą mieli Państwo okazję skosztować naszej smacznej kuchni bogatej w regionalne potrawy a wieczorami spędzić czas w naszym PUBIE, w którym istnieje możliwość zorganizowania seansu filmowego i posmakowania rozmaitych trunków. Położenie naszej willi (jedyne 7 min spacerem do centrum miasta) sprzyja długim spacerom oraz uczestniczeniu w rozmaitych atrakcjach (szczególnie latem), które przygotowywane są przez miasto Ustroń w celu urozmaicenia Państwa pobytów. Każdego dnia będą mieli Państwo okazję skosztować naszej smacznej kuchni bogatej w regionalne potrawy a wieczorami spędzić czas w naszym PUBIE, w którym istnieje możliwość zorganizowania seansu filmowego i posmakowania rozmaitych trunków. Położenie naszej willi (jedyne 7 min spacerem do centrum miasta) sprzyja długim spacerom oraz uczestniczeniu w rozmaitych atrakcjach (szczególnie latem), które przygotowywane są przez miasto Ustroń w celu urozmaicenia Państwa pobytów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany oraz sugestie dotyczące przedstawianych pakietów, istnieje możliwość powiększenia lub pomniejszenia ich o wskazane pozycje.

Koszt osoby towarzyszącej z pełnym wyżywieniem, powitalnym poczęstunkiem oraz godzinnym seansem w JACUZZI to jedyne 105 zł/doba.

Pakiety te świetnie sprawdzają się również jako prezenty, dlatego też w ramach ofert „SŁODKA CHWILA” oraz „CZERWONE WINO” wysyłamy imienne, eleganckie zaproszenia pod wskazany adres.
Zaproszenie jest ważne przez okres pół roku kalendarzowego i nie obejmuje terminów świątecznych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu telefonicznego: 33 471 25 50 lub mailowego: recepcja@willakoba.pl.
Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania, pomogą w organizacji wycieczek pieszych lub autokarowych, zadbają o Państwa spokój i dyskrecję.