Pakiet Relaksacyjny dla dwojga

JUŻ OD 232 PLN/OS

Willa Koba w Ustroniu proponuje Państwu trzydniowy pakiet (dwie doby) dla dwóch osób, który łączy w sobie wypoczynek z elementami odnowy biologicznej. Dla osób mieszkających na co dzień w dużym mieście to również okazja do relaksacji w zetknięciu z naturą.

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa noclegi w komfortowo wyposażonym pokoju udekorowanym kwiatami, dwa śniadania w formie bogatego bufetu szwedzkiego, dwie obiadokolacje, masaż relaksacyjny dla dwojga oraz godzinny seans w JACUZZI przy dźwiękach nastrojowej muzyki. Godziny poszczególnych punktów pakietu ustalane są indywidualnie tak, by mieli Państwo możliwość zaplanowania sobie dnia zgodnie z własnymi potrzebami. Gwarantujemy Państwu wypoczynek w miłej atmosferze.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu telefonicznego: 33 471 25 50 lub mailowego: recepcja@willakoba.pl.
Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania, pomogą w organizacji wycieczek pieszych lub autokarowych, zadbają o Państwa spokój i dyskrecję.